Олімпійське літо активно крокує Черкащиною

Днями всеукраїнський спортивно-оздоровчий захід «Олімпійське літо» завітав  до  дитячого табору «Дніпровська хвиля» Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, в якому відпочивають діти працівників закладу.

Учасники заходу відвідали спортивну базу комунального закладу Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, де  долучилися до майстер-класів з легкої атлетики та ознайомилися зі спортивними спорудами.

Ознайомлювала діток зі спортом тренер-викладач, старший викладач кафедри спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я Олена Нечипоренко.
Із цікавістю та задоволенням діти стали активними учасниками майстер-класів, які були розбиті на станції з видів спорту. Під час майстер-класів юні відпочивальники спробували свої сили у стрибках в висоту, метанні спису, бігу, тенісу та рухливих ігор.

Найактивніші та найспритніші діти отримали подарунки, а табору вручили комплект спортивних  м’ячів від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.