Цьогорічний олімпійський календар на Черкащині присвячено Сергію Кулішу та Іллі Ковтуну

Відділення НОК України в Черкаській області випустило вже традиційний олімпійський настільний календар – на 2024 рік. Щороку він присвячений спортсменам, які вибороли значні результати на міжнародній арені. Цього року на календарі зображені фотографії гімнаста Іллі Ковтуна та стрільця Сергія Куліша. Спортсмени, окрім перемог на змаганнях різного рівня, здобули ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2024 у Парижі. Також на календарі позначені дати проведення Олімпіади.

Ілля Ковтун – заслужений майстер спорту України. Фіналіст Олімпійських Ігор-2020. Срібний призер чемпіонату світу з гімнастики спортивної в багатоборстві (Бельгія-2023). Чемпіон у вправах на брусах та дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи в багатоборстві та на поперечині (Туреччина-2023). Лідер чоловічої збірної команди України.
Сергій Куліш – заслужений майстер спорту України. Срібний призер Олімпійських Ігор-2016. Чемпіон світу з кульової стрільби (Єгипет-2022). Срібний призер Кубка світу (Азербайджан-2023). Учасник ІІІ Європейських ігор (Польща-2023) та чемпіонату світу (Азербайджан-2023). Багаторазовий переможець міжнародних змагань. Рекордсмен світу, Європи та України.

Щорічний календар відділення НОК України в Черкаській області розповсюджує серед колективів спортивних, освітніх, медичних, культурних закладів, надає спортсменам, тренерам, федераціям, дарує учасникам олімпійських заходів задля презентації черкаських спортсменів та популяризації олімпійського руху.