Суб’єкти олімпійського руху

Федерації з олімпійських видів спорту
1 Академічного веслування Сухарьков
Іван Васильович
Президент федерації академічного веслування Черкаської області
2 Гуленко
Михайло Миколайович
Тренер-викладач з академічного веслування ШВСМ ЧОР
3 Баскетболу Нагорний
Олександр Іванович
Президент федерації баскетболу Черкаської області
4 Гриценко
Володимир Миколайович
Директор ТОВ «Черкаські Мавпи»
5 Бадмінтону

Вернигора

Валентин Васильович

Тренер-викладач з бадмінтону КДЮСШ ЧМР
6

Привалова

Юлія Олександрівна

Член федерації бадмінтону Черкаської області
7 Боксу Тищенко
Сергій Олександрович
Президент федерації боксу Черкаської області
8 Мальований
Андрій Володимирович
Тренер-викладач з боксу КЗ «ШВСМ» ЧОР
9

Боротьби

греко-римської

Самоха
Анатолій Романович
Виконавчий директор федерації греко-римської боротьби Черкаської області
10 Власенко
Станіслав Валерійович
Тренер-викладач з
греко-римської боротьби Золотоніської ДЮСШ
11 Боротьби дзюдо і самбо

Римар

Володимир Іванович

Віце-президент федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області
12

Сапсай

Анастасія Іванівна

Член федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, член збірної команди України
13 Важкої атлетики Олійник
Євген Володимирович 
Президент федерації важкої атлетики Черкаської області
14 Брилаха
Павло Сергійович
Головний фахівець КЗ «Центр «Інваспорт» ЧОР
15 Веслування на байдарках і каное Лесь
Сергій Григорович
Президент федерації веслування на байдарках і каное Черкаської області
16

Грязнов

Владислав Геннадійович

Директор Уманської ДЮСШ №1
17 Веслування на каное Мотузенко
Олександр Олексійович
Президент обласної федерації веслування на каное
18

Пристайлов

Дмитро Валентинович

Член обласної федерації веслування на каное
19 Велоспорту

Степаненко

Віталій Володимирович

Президент федерації велосипедного спорту Черкаської області
20

Феденко

Олександр Олександрович

Віце-президент федерації велосипедного спорту Черкаської області
21 Вільної та жіночої боротьби

Гавриленко

Володимир Леонідович

Тренер-викладач з вільної боротьби КДЮСШ «Вікторія» ЧМР
22

Буданцев

Роман Петрович

Президент федерації вільної та жіночої боротьби Черкаської області
23 Вітрильна

Мейту

Микола Іванович

Голова вітрильної федерації Черкаської області
24

Привалов

Михайло Олександрович

Член федерації вітрильної федерації Черкаської області
25 Гандболу

Урста

Іван Степанович

Голова федерації гандболу Черкаської області
26

Жила

Анатолій Андрійович

Директор ДЮСШ «Мрія» Черкаського району
27 Гімнастики спортивної

Кравченко

Олена Олександрівна

Президент федерації спортивної  гімнастики Черкаської області
28

Красовська

Алла Леонідівна

Тренер-викладач з спортивної гімнастики ДЮСШ «Спартак» ЧМР
29 Гімнастики художньої

Хмурківська

Вікторія Олексіївна

Президент федерації художньої гімнастики Черкаської області
30

Синкевич

Валерія Юріївна

Тренер-викладач з художньої гумнастики КДЮСШ № 1 ЧМР
31

 

Кінного спорту

Пономарьов

Андрій Олександрович

Президент федерації кінного спорту Черкаської області
32

Пономарьова

Ірина Михайлівна

Тренер-викладач ДЮСШ «Мрія» Черкаського району
33 Легкої атлетики

Сіренко

Леонід Васильович

Президент федерації легкої атлетики Черкаської області
34

Гончар

Сергій Вікторович

Секретар федерації легкої атлетики Черкаської області
35 Стрільби з лука

Гнатенко

Олександр Сергійович

Член федерації стрільби з лука Черкаської області
36 Іванов Олександр Андрійович Член федерації стрільби з лука Черкаської області
37 Стрільби кульової

Нагній

Віктор Анатолійович

Голова осередку федерації стрільби України в Черкаській області
38

Чепурна

Наталія Юріївна

Тренер-викладач з кульової стрільби КДЮСШ № 2 ЧРМ
39

 

 

 

Тенісу настільного

Чорнобаб

Іван Федорович

Президент федерації тенісу настільного Черкаської області

 

40

Лихацький

Анатолій Григорович

Директор КДЮСШ  ЧМР
41 Тріатлону

Федоров

Костянтин Миколайович

Тренер-викладач з тріатлону ШВСМ ЧМР
42

Більда

Андрій Олександрович

Голова відділення НОК України у Черкаській області
43 Тхеквондо Тарапата Ганна Вікторівна Голова відокремленого осередку всеукраїнської федерації тхеквондо «BTФ» у Черкаській області 
44 Фехтування

Шкалікова

Людмила Миколаївна

Голова федерації фехтування Черкаської області
45

Залевська

Діана Валеріївна

Член федерації фехтування Черкаської області, член збірної команди України
46 Футболу

Фощій

Володимир Григорович

Перший заступник голови федерації футболу Черкаської області
47

Бойко

Олександр Миколайович

Директор ДЮСШ «Дніпро 80» ЧМР
48 Хокею на траві

Саєнко

Олексій Миколайович

Почесний президент федерації хокею на траві Черкаської області
49

Бухольський

Анатолій Григорович

Тренер-викладач з хокею на траві КДЮСШ №1 ЧМР
Федерації з неолімпійських видів спорту
50 Аматорського міні-футболу

Скворцов

 Павло Олегович

Голова асоціації аматорського футболу Черкаської області
51 Карате

Пітенко

Сергій Анатолійович

Голова осередку всеукраїнської громадської організації «Українська федерація карате» в Черкаській області
52 Морських багатоборств

Каданцев

Сергій Дмитрович

Президент федерації морських багатоборств Черкаської області
53 Спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату

Скачков

Антон Олександрович

Голова Черкаського обласного  української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату
Суб’єкти олімпійського руху(організації, установи)
54 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Коваленко

Катерина Юріївна

Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА
55 КЗ «ШВСМ» ЧОР

Стороженко-Сіренко

Наталія Іванівна

Директор КЗ «ШВСМ» ЧОР
56 КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» ЧОР Дрига Олександр Вікторович Головний фахівець КЗ «Центр «Інваспорт» ЧОР
57 ГО ЧО ФСТ «Україна»

Ленська

Лідія Петрівна

Директор ДЮСШ «Олімпія» ФСТ «Україна»

 

58 ГО ЧОО ФСТ «Динамо»

Кривопишин

Сергій Анатолійович

Заступник голови ГО ЧОО ФСТ «Динамо»
58 ГО ЧОО ФСТ «Спартак»

Мрачковський

Юрій Станіславович

Голова ГО ЧОО ФСТ «Спартак»
60 ГО ЧОО ВФСТ «Колос» АПК України

Христенков

Володимир Іванович

Голова ГО ЧОО ВФСТ «Колос» АПК України
61 Обласне відділення Олімпійської Академії України

Стеценко

Анатолій Іванович

Голова обласного відділення Олімпійської Академії України
62 Черкаське обласне відділення  Комітету фізичного виховання і спорту МОН України Саприкіна Антоніна Анатоліївна Начальник Черкаського обласного відділення  Комітету фізичного виховання і спорту МОН України
63 ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Нечипоренко

Леонід Анатолійович

Директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я ЧНУ ім. Б. Хмельницького
64 СК «Богдан» ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Хіміч

Володимир Йосипович

Голова СК «Богдан» ЧНУ
 ім. Б. Хмельницького

65

 

Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Архипенко Володимир Олексійович Начальник кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України
66 Черкаський державний технологічний університет

Загородній Василь Володимирович

 

Завідувач кафедри

фізичного виховання та здоров’я людини Черкаського державного технологічного університету

67 Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» Рогова Наталія Василівна Директор Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»
68 Атлети – учасники олімпійських ігор

Куліш

Сергій Володимирович

Срібний призер XXXI літніх Олімпійських Ігор 2016 року
69 Атлети – учасники олімпійських ігор

Шаріпова

Дарія Сергіївна

Учасниця XXIX та ХХХ літніх Олімпійських Ігор
70 Атлети – учасники олімпійських ігор

Хіміч

Андрій Іванович

Чемпіон ХVIII літніх Олімпійських Ігор
71 Суб’єкт олімпійського руху

Пасічнюк

Антоніна Анатоліївна

Бухгалтер В НОК України у Черкаській області
72 Суб’єкт олімпійського руху

Холоденко

Микола Миколайович

Член НОК України