Понад 150 школярів Мошенської громади зустрілися з паралімпійцями в межах #OlympicLab

Співпраця відділення НОК України в Черкаській області із громадами регіону триває. Цього разу учасником масштабної олімпійської зустрічі стала Мошенська громада. У гості завітали відомі черкаській паралімпійці. Вони поспілкувалися зі школярами в межах «Чату з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.

Понад 150 старшокласників із 5 сіл громади – Байбузи, Мошни, Тубільці, Яснозір’я, Шелепухи – мали змогу познайомитися, поспілкуватися та поставити низку запитань спортсменам.

Чат провели: Роман Данилюк – чемпіон світу зі штовхання ядра 2023 року, чемпіон Європи, срібний призер Паралімпійських ігор-2020 з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, також виборов ліцензію на участь в Паралімпіаді-2024. Денис Шеренговський – учасник бойових дій, отримав поранення на території Донеччини, внаслідок чого зазнав втрати нижньої кінцівки, представляв Україну на Міжнародних змаганнях ветеранів «Ігри Героїв». Вадим Мазніченко – ветеран Збройних сил України, золотий та бронзовий призер «Ігор Нескорених 2023». Артем Лукашук – ветеран АТО, переможець Всеукраїнських змагань «Ігри нескорених-2017 та 2018», відзначений медаллю «За силу волі» за участь у Марафоні морської піхоти у Вашингтоні (США, 2017), здобув 5 медалей: три срібла і два золота на Іграх Воїнів Warrior Games 2022 у США.

Паралімпійці розповіли школярам про паралімпійський рух та про спорт інвалідів, про участь і можливості Ігор Нескорених, про власний шлях до спорту та натхнення від участі в масштабних змаганнях.

«Наші герої заслуговують, щоб про них знали і говорили! Дуже приємно, коли школярі цікавляться і проявляють ініціативу, ставлячи запитання про спорт і службу наших захисників!» – наголошує Роман Данилюк.

У межах зустрічі відділення НОК України в Черкаській області відзначило 10 кращих спортсменів громади – по 2 від кожного села. Юні спортсмени отримали олімпійські подарунки.