Черкаський обласний Центр “Інваспорт” підбив підсумки спортивного 2017 року

27 грудня в актовій залі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради відбулися урочисті збори, присвячені підведенню підсумків за 2017 року. В заході взяли участь голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, представник депутата Верховної Ради Олега Петренка  - Олена Делікатна,  начальник комунального закладу “Центр “ІНВАСПОРТ” ЧОР”  Юрій Горященко, спортсмени, тренери, працівники Центра “Інваспорт”, представники ДЮСШ, Черкаського відділення НОКУ.

Про роботу та досягнення спортсменів в національних та міжнародних змаганнях розповіли начальник Центру “Інваспорт” Юрій Горященко та директор дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Анатолій Коляденко.

За підсумками виступів спортсменів  на змаганнях, що вібувалися протягом 2017 року, були визначені  кращі спортсмени та тренери, яких відзначили подарунками комунального закладу “Центр “ІНВАСПОРТ”  та відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Нагороди отримали

Спортсмени:

 1. Данилюк Роман (легка атлетика)
 2. Денисенко Олександр (стрільба кульова)
 3. Дорошенко Олександр (легка атлетика)
 4. Дорошенко Володимир (армспорт)
 5. Коваль Максим (легка атлетика)
 6. Кулик Микола (легка атлетика)
 7. Кулинич Богдан (футбол)
 8. Манько Артем (фехтування на візках)
 9. Пустовіт Віктор (футбол)
 10. Білоножко Олександр (академічне веслування)
 11. Жук Максим (академічне веслування)
 12. Яринка Ірина (академічне веслування)

Тренери

 1. Кисельов О.П. – легка атлетика, тренер Данилюка Р., Коваля М
 2. Данілов Г.Г. – армспорт, тренер Дорошенка В
 3. Шкалікова Л.М. – фехтування на візках, тренер Манька А.

Всі спортсмени та тренери отримали подарунки від депутата Верховної Ради Олега Петренка та Черкаського відділення НОК України.

Також подарунки отримали чемпіони України та призери національних змагань та фіналу Всеукраїнської Спартакіади “Повір у себе” та їх тренери:

 • збірна команда області з голболу та тренер Коба С.В.;
 • Самбур Дар’я, Короп Софія, Письменна Анна (плавання, УОРА) тп тренер Ткаченко Н.Л.;
 • Ковіта Дмитро, Слоневська Вікторія, Дорох Вікторія (плавання, слух), молодша футбольна команда спортсменів з наслідками ДЦП та тренер Микитченко М. В.;
 • Коротич Анна, Корольов Василь, Мачулка Вадим (легка атлетика, УОРА,ВРФР, слух) та тренер Дем’яненко Н.Т.

Також начальник комунального закладу “Центр “ІНВАСПОРТ” ЧОР”  Юрій Горященко відзначив подякою за плідну співпрацю та підтримку спорту інвалідів Черкащини колектив Черкаського обласного відділення Національного олімпійського комітету.