Засідання виконкому відділення НОК України у Черкаськіц області

17 січня відбулося засідання виконкому відділення НОК України в Черкаській області. Учасники зібрання розглянули низку питань, затвердили календарний план спортивних заходів та обговорили розрахунок витрат бюджетних коштів відділення НОК України в Черкаській області на 2019 рік. Також виконком вирішив надавати цільову підтримку провідним атлетам Черкащини, які здобули ліцензію або працюють над її здобуттям для участі в Європейських іграх 2019 року та Олімпійських іграх 2020 року.

«Це наше перше засідання в оновленому складі виконкому відділення. Ми попрацюємо над базовими питаннями, які дозволять спланувати роботу на цей рік та визначити основні напрямки співпраці», – відзначив голова відділення Андрій Більда.

Члени виконкому ознайомилися із календарним планом відділення НОК України в Черкаській області та затвердили його. Список налічує близько 100 спортивних заходів, які відбуватимуться на Черкащині упродовж року. Під патронатом НОКУ відбудеться 4 масштабні заходи, решта є партнерськими заходами відділення.

За словами Андрія Більди, цей перелік заходів відкритий, тому за пропозицією організаторів можна додавати нові. Всі ці змагання відділення забезпечуватиме сувенірною та нагородною атрибутикою.

Обговорили та затвердили учасники й розрахунок витрат бюджетних коштів відділення на 2019 рік. Кожен мав детальний перелік, на що спрямовуватимуться бюджетні кошти.

«2019 рік – це рік Європейських ігор та підготовки до Олімпійський ігор 2020 року, – зазначив голова відділення НОК України в Черкаській області. – Сподіваюся, що спортсмени Черкащини здобудуть ліцензії на участь у цих змаганнях. При цьому виникає питання необхідності фінансової допомоги для цих спортсменів, наприклад, на придбання інвентарю для якісної підготовки до таких важливих змагань».

Члени виконкому підтримали таку позицію і відзначили, що необхідно виділяти кошти саме для тих спортсменів, які здобули чи здобувають ліцензії для участі в Європейських та Олімпійських іграх.