Учням Келебердянського навчального-виховного комплексу презентували проект #Olympic Lab

З робочим візитом до Ліплявської об’єднаної територіальної громади Канівського району, що на Черкащині, завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Відповідальний секретар відділення Іван Урста та спеціаліст відділення Олександр Гнатенко відвідали село Келеберда, де побували в Келебердянському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» .

До уваги учнів гості презентували проект Національного олімпійського комітету України #Olympic lab. Школярів зокрема ознайомили з одним із напрямів проекту – «Загальнолюдські та олімпійські цінності». Під час заходу учням розповіли історію олімпійського руху, поділилися його сучасним станом, розповідали про олімпійські здобутки олімпійців Черкащини та демонстрували відеоролики олімпійської спрямованості. З великою зацікавленістю юнаки та дівчата ставили запитання та долучалися до вікторини. Учасників заходу відзначили подарунками Національного олімпійського комітету України.

В рамках всеукраїнської акції «Олімпійська книга» представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області передали до шкільної бібліотеки олімпійську літературу, яка поповнить олімпійську експозицію.

Також колективу НВК вручили комплект спортивних м’ячів, які в подальшому учні будуть використовувати в спортивній активності.

[Not a valid template]