Черкаські стрілки презентували учням Золотоніської школи №1 всеукраїнський проект #Olympic_LGT_Lab

В Золотоніській спеціалізованій школі №1 відбувся захід Національного олімпійського комітету України – проект #Olympic_LGT_Lab, що реалізується за підтримки TheCoca-ColaFoundation.
До школи завітали представник відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Гнатенко та стипендіат відділення, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька.
Спортсмени представили учням один з модулів проекту, а саме презентували модуль «Чат з олімпійцями та лідерські навички». Розпочався захід з відеопрезентації, під час якої учні мали можливість вільно поспілкуватися зі спортсменами. Софія Новіцька розповідала про свій вид спорту, особливості тренування, про досягнення, застосування здобутих навичок в спорті у повсякденному житті.
З цікавістю учні ставили велику кількість запитань гостям. Завершився захід відзначенням учнів подарунками від Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Також гості вручили школі комплект спортивних м’ячів, які надалі сприятимуть покращенню спортивної підготовки учнів.