ЮВІЛЕЙ КДЮСШ «Спартак»

DSC_0449

Відбулося урочисте святкування з нагоди 50 – річчя  комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради.
На урочистому святкуванні зібралися спортсмени, тренери, ветерани спорту, випускники, гості, всі ті чия душа і серце віддані спорту.
Комплексна дитячо- юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради займає важливе соціальне і почесне місце в спортивному житті міста. Спортивна школа пишається досягненнями спортсменів, які прославили своїми результатами наше місто та країну. Майстри спорту, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань, учасники Олімпійських Ігор, заслужені тренери тут виховали не одне покоління талановитих спортсменів.
Завдяки самовідданій праці керівників спортивної школи, тренерів-викладачів, усіх тих, хто несе людям здоров’я і силу, з кожним роком все більше дітей і підлітків долучається до здорового способу життя, занять фізичною культурою та  спортом. За 50 років існування школи активно розвивалися відділення вільної боротьби, класичної боротьби, легкої атлетики, веслування на байдарках і каноє, велоспорту, триатлону, кульової стрільби, стрільби з лука, естетичної гімнастики і спортивної гімнастики.
Школі – 50 років! Для величезної світової історії – це коротка мить, а для школи – ціле життя! Яких чудових, яскравих особистостей можна зустріти тут. Вміють і люблять працювати, самовідданих і безкорисливих майстрів своєї справи. За роки роботи школи, вийшла велика кількість не тільки хороших спортсменів, а й багато чудових людей, які залишили значний слід в житті міста Черкаси. В даний час в  школі культивується два види гімнастики – це спортивна та естетична. В школі  займається 200 дітей під керівництвом 13 тренерів – викладачів. Під час святкування були відзначені видатні тренери та спортсмени школи. Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області подяками відзначило видатних спортсменів випускників школи, призерів Олімпійських Ігор, чемпіонатів світу та європи.