Відомі спортсмени Черкащини зустрілися зі студентами та викладачами ЧНУ

На Черкащині тривають зустрічі з відомими спортсменами. Днями одна з таких відбулася з нагоди 70-річчя Черкаської області. У гості до студентів та викладачів Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького завітали олімпієць та паралімпієць.
Поспілкувалися з представниками вишу Антон Скачков – дворазовий чемпіон та дворазовий срібний призер Паралімпійських ігор, заступник голови відділення НОК України в Черкаській області, заслужений майстер спорту України, почесний громадянин міста Черкаси, багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу та Європи; Валентин Дем’я́ненко – срібний призер Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон Європи та світу, заслужений майстер спорту України; Віталій Волошин – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, викладач кафедри спортивних дисциплін.
Спортсмени розповіли учасникам зустрічі про свої перемоги та часом перешкоди на шляху, цікаві факти з особистого життя, поділилися цінним спортивним досвідом та подарували позитивні емоції.