Учні Ліплявського навчального-виховного комплексу долучилися до проекту #OlympicLab

Учням Ліплявського навчального-виховного комплексу, що розташований в Ліплявській ОТГ Канівського району на Черкащині, презентували всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. До навчального закладу завітали працівники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, а саме відповідальний секретар відділення Іван Урста та спеціаліст відділення Олександр Гнатенко. Вони спілкувалися з учнями та розповідали про особливості проекту.
Школярів ознайомили з одним із напрямів проекту. Цього разу презентували «Загальнолюдські та олімпійські цінності». Школярам розповіли історію олімпійського руху, поділилися цікавими історіями про його сучасний стан, познайомили зі здобутками олімпійців Черкащини та продемонстрували відеоролики олімпійської спрямованості. Активно та з великою зацікавленістю юнаки та дівчата долучалися до вікторини на знання інформації про олімпійський рух. Учасників заходу відзначили подарунками від Національного олімпійського комітету України.
Також колективу навчального закладу вручили комплект спортивних м’ячів, які в подальшому учні будуть використовувати в спортивній активності.