Учні Черкаської школи № 28 долучилися до святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

З нагоди відзначення 6 квітня Міжнародного дню спорту на благо миру та розвитку учні  Черкаської спеціалізованої школи №28 імені Т. Г. Шевченка долучилися до проекту Національного олімпійського комітету України #Olympiclab. Захід відбувся за підтримки відділення Національного олімпійського комітету Україні у Черкаській області та за сприяння адміністрації навчального закладу.

До навчального закладу завітали спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету Україні у Черкаській області Олександр Гнатенко, тренер-викладач Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Едуард Калініченко, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька та юні лучники Марія Гришко та Артем Плаха.

Вони продемонтсрували школярам один із напрямків проекту – «Чат з чемпіонами та лідерські навички». Спортсмени ознайомили учнів з олімпійським видом спорту – стрільбою з лука. Гості розповідали про історію зародження цього виду спорту та його сучасний стан, про спортивний інвентар, який використовують лучники, демонстрували відеоролики. Жваво відбувалося і спілкування спортсменів з учнями, останні під час діалогу активно «засипали» спортсменів різними запитанням.

По завершенню заходу гості, спортсмени, учителі та учні спільно долучилися до акції  #WhiteCard («Біла картка»), підняття якої символізує позитивну силу спорту і означає справедливе ставлення та надання рівних можливостей усім, хто бажає долучитися до здорового способу життя, миру, нейтральності і зобов’язань діяти спільно заради кращого світу.

[Not a valid template]