У Черкасах визначили переможців змагань зі стрільби з пневматичної зброї на призи срібного призера Олімпійських ігор Сергія Куліша

Обласні змагання зі стрільби з пневматичної зброї на призи срібного призера Олімпійських ігор Сергія Куліша під патронатом НОК України відбулися в Черкасах. Проходили вони в стрілецьких тирах гімназії № 9 та КДЮСШ № 2. Під час заходу відбирали представників до збірної області для участі у всеукраїнських змаганнях.

Участь могли взяти всі охочі – вони випробували свої сили у стрільбі з пістолета та гвинтівки.
Змагання були особистими серед юнаків, чоловіків, дівчат та жінок. Проходили за 5 категоріями: ГП-2, ГП-6, ГП-4, ПП-1, ПП-2.

Нагороди змагань здобули:
Дар’я Шаріпова, учасниця двох Олімпійських ігор, виборола перемогу.
Марина Чорноморець здобула срібло.
Аліна Жужман посіла третю сходинку.
Данііл Коваль виборов золото.
Богдан Пономаренко здобув друге місце.
Артем Мозговий став третім.

Переможців від НОК України відзначено кубками та спортивною формою. Нагороди особисто вручав срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш. Участь у процедурі нагородження взяли також Іван Урста, відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області, та Сергій Кривопішин, перший заступник голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо».
До організації змагань разом із відділенням НОК України в Черкаській області долучилися управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, осередок Федерації стрільби України в Черкаській області.