Показові виступи із пожежно-прикладного спорту влаштували в межах DO like OLYMPIANS

Цього тижня до активностей проєкту НОК України DO like OLYMPIANS долучилися представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. На базі навчально-спортивного комплексу закладу організували масштабні показові виступи із пожежно-прикладного спорту. Спортсмени демонстрували свою майстерність для курсантів-першокурсників.

Тож у програмі заходу: підіймання штурмовою драбиною на навчальну башту та подолання 100-метрової смуги з перешкодами. До участі у виступах долучилися як чоловіки, так і жінки.

У межах заходу відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста вручив відзнаки від НОК України. Подяками за внесок у розвиток олімпійського руху нагороджено Віктора Гвоздя, в. о. ректора Національного університету цивільного захисту України, генерал-майора служби цивільного захисту, та Володимира Архипенка, начальника кафедри спеціальної та фізичної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, полковника служби цивільного захисту.

До речі, долучилася до цього заходу та переглянули показові виступи також Дарія Шаріпова, учасниця двох Олімпійських ігор 2008 та 2012 років, майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби.