Підсумки-2023: НОК України відзначив черкаське відділення ноутбуком, а Івана Урсту – подякою

В Олімпійському домі відбулася семінар-нарада з суб’єктами олімпійського руху. Участь у заході взяли представники олімпійських осередків з усіх областей України.
Під час заходу підбили підсумки діяльності регіональних відділень у 2023 році. Черкаське відділення у всеукраїнському рейтингу посіло четверту сходинку – за кількістю проведених заходів, залучених учасників, висвітлення подій у медіа тощо.
Усі відділення НОК України, зокрема й черкаське, отримали сучасні ноутбуки зі встановленим програмним забезпеченням, які були придбані при підтримці МОК за програмою Олімпійської солідарності.
Крім того, було вручено відзнаки НОК України членам Робочої групи з підрахунку рейтингу діяльності регіональних відділень за 2023 рік, серед яких працював і відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста. Він презентував учасникам семінару узагальнену інформацію про проведені НОК України та регіональними осередками заходи. Тож Івана Урсту відзначено подякою за внесок у розвиток Олімпійського руху України.