#OlympicLab завітав до вихованців Центру реабілітації «Жага життя»

На Черкащині триває втілення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab. Цього разу учасниками тематичної зустрічі стали вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя». Представники відділення НОК України в Черкаській області завітали до них із напрямом «Розвиток/добробут – пізнай себе».
Понад 30 вихованців Центру долучилися до низки активностей у межах проєкту. Насамперед узяли участь у спілкуванні щодо можливостей пізнання себе та світу навколо, як здобуті знання та навички стають корисними при подальшому розвитку, як потрібно діяти для досягнення важливих цілей, що потрібно бути наполегливим та впевненим у собі.

Крім того, учасники зустрічі мали змогу випробувати свою спритність та вправність, виконуючи завдання різноманітних естафет. А ще – розважитися під час енергійної руханки разом із гостем зустрічі – аніматором Псом Патроном.

Олімпійський осередок Черкащини відзначив дітей за зацікавленість у спілкуванні та за активність – вручив приємні олімпійські подарунки. А закладу передали комплект м’ячів, які стануть у пригоді під час проведення занять та змагань.