Молодь та ветерани змагалися з метань на призи бронзового призера XXVI Олімпійських ігор О. Крикуна під патронатом НОК України

У Черкасах відбулися обласні змагання з метань на призи бронзового призера XXVI Олімпійських ігор, заслуженого майстра спорту України О. Крикуна під патронатом НОК України. Їх організували з метою залучення дітей та молоді до регулярних занять легкою атлетикою та популяризації здорового способу життя і олімпійського руху на Черкащині.
Участь у змаганнях узяли 66 осіб у п’яти вікових категоріях: юнаки та дівчата 2011 р.н. і молодші, 2009–2010 р.н., 2007–2008 р.н., юніори 2005–2006 р.н. та дорослі спортсмени 2004 р.н. та старші.
Розігрувалась першість у чотирьох видах метань: ядро, спис, диск та молот.
Кубок Олександра Крикуна виборола Вікторія Банира – кандидат майстри спорту з метання молота, член збірної команди України, вихованка школи вищої спортивної майстерності.
Крім вищезазначених вікових категорій, у змаганнях із метання також узяли участь ветерани: Михайло Лагунов – категорія 65+ ветеран (спис, диск ядро), Василь Кривенко – категорія 60+ (спис, диск) та Анатолій Стеценко (диск).
Серед тренерів на призи «Кращий тренер Черкащини» перше місце здобула тренер, викладач відділення легкої атлетики Черкаської ОСДЮШОР Ірина Проценко. Друге місце посів тренер Звенигородської ДЮСШ Василь Козюра, III місце – старший тренер Інна Вселенко. Їх було нагороджено кубками та цінними призами від НОК України в Черкаській області.