Легкоатлети Черкащини здобули низку нагород Зимового чемпіонату

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань відбувся в Києві. Участь у змаганнях узяли представники різних регіонів, зокрема й Черкащини. Черкаські спортсмени здобули низку нагород.

Поліна Дзерожинська стала чемпіонкою України з метання молоту у юніорок U-20 з результатом 59,70 м. Цей результат є кваліфікаційним нормативом на чемпіонат світу серед U-20. Поліна представляє ДЮСШ № 1 м. Умань. Її тренер – Дмитро Чаплигін.
Едвард Турутов став срібним призером із метання диска у юніорів U-20 з результатом 42.06 м. Він представляє ДЮСШ № 1 м. Умань. Тренує його Дмитро Чаплигін.
Бронзовими призерами чемпіонату стали:
Іванна Строцька – з метання диска в дівчат U-16 з результатом 21.44 м. Вона представляє ДЮСШ Балаклеївської ОТГ. Тренують спортсменку Михайло Лагунов та Юрій Ткаленко.
Ігор Кравченко – з метання диска у юнаків U-16 з результатом 40.89 м. Він представляє ДЮСШ № 1 м. Умань. Підготував його тренер Дмитро Чаплигін.
Вікторія Банира – з метання списа в жінок із результатом 45.54 м. Вона представляє Школу вищої спортивної майстерності м. Черкаси. Тренує спортсменку Анатолій Тихомиров.
Надія Морозова – з метання списа у юніорок U-20 з результатом 36,75 м. Вона представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Її тренери – Петро Кудін та Олександр Кудін.
Владислав Франт – з метання списа у юнаків U-16 з результатом 43,73 м. Він представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Його підготували Петро Кудін та Олександр Кудін.
Ганна Побиванець – з метання молоту в дівчат U-16 з результатом 43.95 м. Вона представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Тренує її Олександр Іваненко.

За інформацією Федерації легкої атлетики Черкаської області