Курсанти та спортивний актив Черкаського інституту пожежної безпеки стали учасниками зустрічі з паралімпійцем

Олімпійська зустріч відбулася в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. Відділення НОК України в Черкаській області спільно з навчальним закладом організувало спілкування спортивного активу інституту та курсантів із паралімпійцем.

Гостем заходу став дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор із легкої атлетики, перший заступник голови відділення НОК Антон Скачков.
Він розповів присутнім про свої успіхи та досягнення в спорті, про свій шлях до перемог та переваги його виду спорту, ділився досвідом та заохочував інших теж обирати активність та здоровий спосіб життя.
Курсанти ставили різні запитання чемпіону, аби дізнатися більше про тренувальний процес, участь у змаганнях різних рівнів тощо. Найактивніші учасники зустрічі отримали олімпійські подарунки.

Долучилися до цієї зустрічі та спілкування також олімпійці регіону: Валерія Іваненко-Кириліна – чемпіонка ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року з метання молота, учасниця ІІІ Європейських ігор, неодноразова чемпіонка України та Європи, Олексій Кирилін – чемпіон ХІV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з метання диска, неодноразовий чемпіон України, призер чемпіонатів світу, Світлана Марусенко – неодноразова чемпіонка України та призерки різноманітних всеукраїнських змагань зі штовхання ядра, стипендіатка відділення та Дарія Шаріпова – учасниця двох Олімпійських ігор 2008 та 2012 років, майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби.

У межах зустрічі відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету в області Іван Урста спільно з першим заступником голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергієм Кривопишиним передав у бібліотеку вишу олімпійські книги, де розповідається про історію Олімпійського руху, цінності та види спорту.