Кращою спортсменкою січня-2024 на Черкащині стала легкоатлетка Тетяна Безкровна (Безшийко)

Відділення НОК України в Черкаській області і цього року вже традиційно продовжує відзначення кращих спортсменів регіону за підсумками їх участі у змаганнях різного рівня. У січні на перемогу претендували троє спортсменів: легкоатлетка Тетяна Безкровна, фехтувальниця Ізабелла Гросул та триатлоніст Максим Несват.

Зважаючи на досягнення та підсумкові бали, експертна комісія віддала перемогу Тетяні Безкровній (Безшийко). Вона стала кращою спортсменкою першого місяця 2024 року на Черкащині.

Тетяну та її тренера Валерія Маслякова буде відзначено грошовою премією.

Детальніше про результати спортсменів:
Майстер спорту України Тетяна Безкровна (Безшийко) стала учасницею Командного чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні, що відбувся 20–21 січня в Києві. Спорстменка здобула срібло у змішаній естафеті 4*400 м, а також посіла четверте місце в особистому старті у бігу на 400 метрів. Тренер Тетяни – Валерій Масляков.
Майстер спорту України Ізабелла Гросул взяла участь у чемпіонаті України з фехтування на шаблі серед юніорів. Змагання приймав Київ із 19 до 21 січня. Спортсменка виборола третє командне місце та шосте особисте. Її тренер – Людмила Шкалікова.
Кандидат у майстри спорту України Максим Несват став учасником Зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону), що проходив у Львові 27–29 січня. Спортсмен посів третю сходинку змагань серед юніорів. Тренує Максима Павло Лавріненко.