Черкащани – з нагородами чемпіонату України в багатоденній гонці

Чемпіонат України в багатоденній гонці серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат пройшов днями на Київщині. Свою майстерність демонстрували представники різних регіонів України, серед них і черкащани, зокрема вихованці КДЮСШ №2.

Вони вибороли низку нагород.
🥈 Срібними призерами чемпіонату стали:
Анна Семенченко – серед молодших дівчат на дистанції 98 км,
Максим Ковальов – серед юнаків на дистанції 147 км.
🥉 Команда у складі Максима Ковальова, Владислава Чижа, Андрія Упира та Нікіти Бахмана виборола третє місце серед юнаків, продемонструвавши згуртованість, витривалість та справжній командний дух.

За інформацією КДЮСШ № 2 ЧМР