«Золото» та два «срібла»: результат Сергія Куліша на міжнародних змаганнях в Сербії

Міжнародні змагання «Гран-Прі Бєлграда 2019» завершилися в Сербії. У турнірі взяли участь 288 спортсмени із 18 країн світу. Черкаський стрілок Сергій Куліш також взяв участь у змаганнях і продемонстрував чудовий результат. Він виборов три нагороди турніру.
У вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи) змагалися 69 учасників із 9 країн світу. Загалом у цій вправі відбулося 2 старти. В обох черкаський спортсмен виборов нагороди. У першому старті Сергій Куліш посів друге місце, в другому – виборов «золоте» перше місце з найкращим результатом кваліфікації – 631,2 очок.
Черкащанину вдалося перемогти іменитих світових спортсменів. Зокрема у цих змаганнях брав участь Олімпійський чемпіон-2012 року цій вправі Alin George Moldoveanu з Румунії, чемпіон Європи Олег Царьков та інші титуловані стрілки.
У вправі ГП-мікст Сергій Куліш виступав у парі з одеситкою Анною Ільїною, їхня команда у фінальному змаганні посіла друге місце з 19 команд. ГП-мікст – це командна олімпійська вправа, коли стріляють по черзі чоловік і жінка, або змішана пара.