Змагання з автослалому

11401386_468559726658145_6112892217739875284_n

У Черкасах стартувала серія Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна». Перший етап змагань зібрав вісімнадцять екіпажів, більшість з яких – профі в автослаломі. Змагання присвятили Дню міста. Долучилося до змагань і відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області. Автомобільна федерація України є суб’єктом олімпійського руху.
Організатор змагань автомобільний клуб «Черкаси» підготував для учасників складну фігуру, яку треба було подолати за мінімальний час, при цьому не збивши жодної фішки.
За результатами змагань у категорії «авто з переднім приводом» переможцем став Максим Шиков. Друге та третє місце в цій же категорії також посіли кияни – Юрій Івахно та Роман Хондока. Всі пілоти змагаються на «Хондах».
А в категорії «авто із заднім приводом» переміг Ігор Степаненко. До речі, Ігор був також визначений як кращий спортсмен Черкащини за результатами першого етапу, за це отримав кубок Черкащини. Друге місце виїздив улюбленець публіки Андрій Гетьман на «Форді», а третє – Василь Шитко на ВАЗ 2106.
– Національні змагання на Черкащині ми організовуємо третій рік поспіль. Але, як показує цьогорічний перший етап, значно виріс рівень учасників, – зазначає керівник АК «Черкаси» та офіційний представник ФАУ у Черкаській області Андрій Яроменко. – Приємно бачити, що на змаганнях зібралися надзвичайно сильні пілоти із Черкащини та Києва. А також радує, що з кожним етапом до нас приєднуються нові пілоти, які не бояться змагатися із професіоналами.
Наступний етап уже традиційно пройде 28 червня у Каневі.