Юні спортсмени Черкащини стали учасниками #OlympicLab з президентом НОК, Олімпійським чемпіоном Вадимом Гутцайтом

Під час візиту на Черкащину президент Національного олімпійського комітету, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт відвідав спортивний комплекс «Будівельник», де разом із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком та заступницею міського голови Анастасією Чубіною оглянув умови, в яких проходять тренування та змагання різних рівнів, та обговорив питання розвитку спорту та заохочення дітей до тренувань під час війни.

Він побачив тренувальний процес юних баскетболістів, дзюдоїстів, боксерів. Після чого спортсмени стали учасниками зустрічі з гостем на тему «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.

Вадим Гутцайт – президент Національного олімпійського комітету, міністр молоді та спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, фехтувальник, призер чемпіонатів світу та Європи, Олімпійський чемпіон – розповів молоді про свій шлях до успіху.

«Щоб дитина залишилася в спорті, її потрібно зацікавити. Я ж ставив перед собою мету – прагнув стати Олімпійським чемпіоном і впевнено йшов до неї. Багато тренувався, працював над собою, доки не здобув таку важливу медаль. Тож, якщо будеш вірити в себе, тренуватися, не зважати на інших, то обов’язково досягнеш успіху», – поділився Вадим Гутцайт зі спортсменами.

Крім того, в межах зустрічі президент НОК нагородив представників Черкаської гімназії № 9, яка є партнером міжнародного олімпійського проєкту, учасниками якого є олімпійці та школярі нині вже чотирьох країн – України, Литви, Грузії, Польщі. Колектив гімназії з першого дня, вже майже три роки, є організатором та активним учасником проєкту та провів низку цікавих зустрічей на актуальні олімпійські теми. Серед нагороджених – директорка гімназії Ірина Топчій, заступники директора, вчителі англійської мови.

Також за значний внесок у розвиток спорту Черкаського регіону та підтримку олімпізму подякою нагороджено Світлану Бондар, директора спортивного комплексу «Будівельник».