Вперше в історії черкаського фехтування чоловіча збірна виграла Кубок України

10-11 листопада в Миколаєві відбувся Кубок України з фехтування на шаблях. На фехтувальних доріжках cхрестили шаблі спортсмени з усіх куточків України. Кожен старт в Олімпійському сезоні дуже важливий, тому боротьба була наполегливою.
Черкаська чоловіча команда в складі Красовського Олександра, Бомка Івана, Новицького Руслана та Каракая Олександра стали володарями Кубку України. У півфіналі вони перемогли команду Хмельницької області із рахунком 45-40, а в фіналі отримали перемогу над господарями Кубку України – командою Миколаївської області із рахунком 45-43.
У жінок не було сюрпризів: Ольга Харлан – чемпіонка. Черкащанка Діана Залевська програла Ользі за вихід у фінал і посіла почесне третє місце. У чоловіків Іван Бомко програв майбутньому Чемпіону, не потрапивши до четвірки найсильніших.
Сьогодні Каракай Олександр, Нікітін Юрій, Ісаков Єгор та Залевська Діана від`їжджають на Кубок Світу до Болгарії. Побажаємо їм успіхів!