Вітаємо спортивних журналістів зі святом!

Вітання президента НОК України Сергія Бубки з Міжнародним днем спортивного журналіста!

Дорогі друзі! Від імені Олімпійської родини України щиро вітаю з Міжнародним днем спортивного журналіста!

Ще з часів початку перших спортивних змагань глядачів хвилювали не лише їх результат, а й шлях, що атлети проходять задля його досягнення. Саме спортивні журналісти в усіх цікавих подробицях, часом непомітних для вболівальників, здатні дати повний аналіз підготовки й самих протистоянь та спрогнозувати подальший розвиток подій.

Завдячуючи вашим захопливим неординарним ефірам, інтерв’ю, сюжетам, влучним кадрам сьогодні українці більше дізнаються про героїв, які ще вчора відвідували дитячі легкоатлетичні чи футбольні секції, відділення боротьби або боксу, фехтування або плавання, дзюдо або гімнастики, біатлону або веслування чи багатьох інших, тренували швидкість, влучність та витривалість, а сьогодні зміцнюють авторитет нашої держави на наймасштабніший спортивних форумах планети.

Щиро дякую вам за професійність та відданість справі. Переконаний, попереду нас чекає багато цікавої спільної роботи, а також нових перемог!

Бажаю творчого натхнення та невичерпної енергії, гострого пера та об’єктивного погляду, цікавих знахідок, приємних співрозмовників, вдячних читачів, глядачів і слухачів.

Міцного здоров’я, миру, добра та нових звершень!

З повагою

Президент НОК України,

Член Виконкому МОК,

Олімпійський чемпіон Сергій БУБКА