Виставка «Олімпійське сузір’я» в краєзнавчому музеї поповнилася новими експонатами

Фонди Черкаського обласного краєзнавчого музею поповнилися унікальними речами. Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області передало закладу нові експонати. Презентовано їх буде на експозиції «Олімпійське сузір’я».
Тепер в музеї можна побачити костюм срібного призера Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Сергія Куліша. Саме в ньому Сергій брав участь в Олімпіаді, яка принесла спортсмену й Україні «срібну» нагороду. Представлено на експозиції буде й шаблю майстра спорту України Діани Залевської, яка в 2018 році виборола «бронзову» медаль на чемпіонаті Європи з фехтування в Єревані (Арменія). Представники відділення передали на виставку також подарунковий комплект значків, присвячених Зимовим Олімпійським іграм 2018 року, та пам’ятну медаль, яку видали з нагоди відзначення 25-річного ювілею Національного олімпійського комітету України.
Працівники Черкаського обласного краєзнавчого музею подякували відділенню НОК та його голові Андрію Більді за нові унікальні експонати та постійну допомогу й співпрацю з музеєм.
Нагадаємо, експозиція «Олімпійське сузір’я» діє постійно в музеї. На виставці представлено чимало експонатів, присвячених олімпійським здобуткам України та Черкащини зокрема. Нещодавно Андрій Іванович Хіміч також подарував музею свої оригінальні «золоті» весло та майку.