Відомий черкаський танцівник Максим Оробець провів ранкову онлайн зарядку «DО like OLYMPIANS»

На Черкащині триває тижневий фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» в межах проєкту «DО like OLYMPIANS». Щодня кожен охочий в прямому ефірі може долучитися до руханки. «Зірковим» гостем третього дня фестивалю став Максим Оробець – майстер спорту України міжнародного класу з фітнесу, чотириразовий чемпіон Світу, переможець понад 100 міжнародних змагань з хіп-хоп, хореограф всеукраїнського рівня, учасник багатьох телевізійних проєктів. Він презентував нескладні активні вправи, аби кожен міг їх повторити та зарядитися бадьорістю на цілий день.
Організаторами заходу виступили відділення НОК України в Черкаській області, Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Стартує зарядка щодня о 10-й ранку. Стежити за тренером та виконувати ранкові вправи можна зі сторінки відділення НОК України в Черкаській області в Фейсбук в реальному часі – відбувається пряме включення. Переглянути та виконати руханку можна й пізніше – за відеозаписом.
Нагадаємо, першою учасницею фестивалю, яка провела зарядку в понеділок, стала Анастасія Ісаєнко. У вівторок свою руханку пропонував Віктор Синьогуб.
Долучайтеся до руханки самі і друзів запрошуйте!