Веслувальники Черкащини змагалися на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Хіміча

9 травня в місті Черкаси відбулися щорічні обласні змагання – Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Івановича Хіміча, що традиційно проходять під патронатом Національного олімпійського комітету України. Цього року вони були приурочені до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У змаганнях взяли участь 100 спортсменів, які представляли спортивні школи міст Умань, Сміли та Черкас. Кращих визначали серед хлопців та дівчат у вікових категоріях 1996-2000, 2001-2002 та 2003-2004 років народження.
Кубок обласних змагань здобув черкащанин Владислав Сікало. Нагородження переможців та призерів змагань проводив чемпіон Олімпійських ігор з веслування на каное Андрій Іванович Хіміч. Вітали учасників змагань голова відділення НОК України у Черкаській області Андрій Більда та срібний призер олімпійських ігор з веслування на байдарці Олександр Мотузенко. Учасникам змагань гості бажали гарних результатів та перемог.
За результатами змагань формуватиметься збірна команда області для участі у чемпіонаті України.