В Олімпійський день Україна та Литва об’єдналися міжнародною руханкою дружби

Олімпійський осередок Черкащини провів спільний Олімпійський день із партнерами з Литви. Олімпійські зустрічі між Черкасами та Каунасом вже стали традиційними. Цього разу захід відбувся в новому форматі – об’єднала спільна міжнародна руханка дружби та патріотичні флешмоби. Спілкування, як і зазвичай, відбувалося в онлайні.
Руханку презентували юні черкаські гімнасти – вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» ГО ЧОФСТ «Україна». Участь у заході взяла чемпіонка ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року з метання молота, неодноразова чемпіонка України та Європи Валерія Іваненко. З Литви доєдналися учні 5-6 класів прогімназії міста Каунаса. Також до заходу долучилося відділення НОК України в Київській області та ірпінські студенти, школярі й гімнасти.
Учасники розпочали Олімпійський день активно та спортивно, адже гуртом виконали руханку, яка зарядила всіх енергією та гарними емоціями.
Представники трьох міст також презентували патріотичні флешмоби на знак підтримки України. Черкаські гімнасти виконали флешмоб «Ми Україна!». Литовські школярі сформували серце із синьо-жовтих квітів. Ірпінські школярі й студенти представили кілька патріотичних виступів на фоні понівеченої війною будівлі Ірпінського фахового коледжу економіки та права.
«Олімпійський день об’єднує не лише Україну, а й весь світ. Такий спільний захід між Україною та Литвою це ще раз доводить. Підтримуймо й надалі олімпійські цінності гуртом», – зазначив Володимир Ковальов, член НОК України, голова Комісії зі зв’язків з регіональними осередками НОК України.