Учні Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка долучилися до проекту Do Like Olympians

Золотоніська гімназія імені С.Д.Скляренка днями приймала гостей – спортсменів, які провели активну руханку та цікаву розмову про олімпійські цінності. Таким чином учні гімназії долучилися до всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України Do Like Olympians.
З проектом до учнів завітали представник відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Гнатенко та майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної України Денис Нечипоренко.
Гімназисти стали учасниками спілкування з гостями на спортивну тематику, мали змогу переглянути відеоролики про спорт, Олімпійські ігри та цінності. Жива та жвава розмова дозволила юним школярам дізнатися більше про спорт, життя та умови підготовки спортсменів, поставити запитання, які їх хвилюють.
Потім Денис Нечипоренко провів активну руханку Do Like Olympians. Учні гімназії отримали безліч позитивних емоцій та мотивацію до занять спортом.
Представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області відзначили учасників проекту подарунками.