Учні черкаської школи № 8 знайомилися з фехтуванням під час Олімпійського уроку

Черкащина активно долучається до Всеукраїнського олімпійського уроку в межах Європейського тижня спорту #BeActive. Учасниками однієї із таких зустрічей стали учні Черкаської школи № 8. Майже сто школярів мали змогу дізнатися більше про олімпійський рух та поспілкуватися з гостею – майстром спорту України, провідною перспективною спортсменкою регіону, неодноразовою переможницею обласних та всеукраїнських змагань, фехтувальницею Дар’єю Науменко.

Представники олімпійського осередку Черкащини презентували учням тематичний відеофільм – про олімпійців Черкащини та України. Дар’я Науменко представила дітям свій вид спорту – фехтування. Спортсменка розповіла, чому обрала саме цей вид спорту, чим він унікальний та цікавий, зазначила про особливості тренувального процесу, про участь у змаганнях та акцентувала на важливості фізичної активності для кожного. Учасники мали змогу ставити гості запитання, аби дізнатися більше про цей вид спорту, а також випробувати фехтувальне екіпірування.

Школярі також стали учасниками тематичної вікторини. За правильні відповіді отримували олімпійські подарунки.

Крім того, відділення НОК України в Черкаській області вручило керівництву навчального закладу комплект м’ячів, які можна використати під час уроків фізичного виховання та проведення інших активностей.