Учні Черкаської школи №3 дізналися про волонтерство завдяки проекту #OlympicLab

Учні Черкаської спеціалізованої школи № 3 знайомили з волонтерським рухом  в рамках всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що  реалізується за підтримки TheCoca-ColаFoundation.

З проектом до учнів завітали спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Олександр Гнатенко та волонтерка Анастасія Маленко. Учням презентували один із модулів проекту – «Волонтерство». Під час заходу Анастасія Маленко ознайомила учнів з особливостями та можливостями волонтерського руху в різних сферах діяльності, зокрема і в спорті.  Гостя наводила різні приклади волонтерської діяльності з власного досвіду, розповіла про напрямки та організації, які займаються волонтерством.

«Свою волонтерську діяльність розпочала ще в шкільному віці, і завдяки волонтерству  мала можливість відвідати низку країни, завести нові знайомства. Ця справа цікава і потрібна», – відзначила Анастасія.

З великою цікавістю учасники заходу долучалися до діалогу, ставили низку запитань до гостей заходу та обговорювали волонтерство у спортивній діяльності.

Також відбулася зустріч зі шкільним волонтерським гуртком «Вектор», під час якої учні та гості обговорили можливості спільного проведення волонтерських проектів, до яких можна долучатися.

Учасників заходу відзначили подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.