Учні Черкаської школи № 28 стали переможцями міських змагань «Олімпійське лелеченя»

У Черкасах відбувся міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Цього року у міських змаганнях кращих визначали серед сімох команд, а саме: Черкаської загальноосвітньої школи №2, Черкаської загальноосвітньої школи №29, Черкаської загальноосвітньої школи №21 ім. Ю.Г. Іллєнка, Черкаської спеціалізованої школи №28 імені Т.Г.Шевченка, Черкаської гімназії №31, Черкаської спеціалізованої школи № 20 та Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей спортивного профілю № 34».
Змагалися команди у комплексній спортивній естафеті, що складалася з 12 етапів, в олімпійській вікторині та презентації команди, де демонстрували назви, емблеми, девізи, рухову та композиційну частини. Під час змагань всі команди демонстрували відмінну підготовку до заходу, а також завзятість та гідну боротьбу за перемогу.
За результатами всіх видів конкурсів переможцем міського етапу «Олімпійського лелеченяти» вже вдруге стала команда Черкаської спеціалізованої школи №28 імені Т.Г.Шевченка, яка своєю перемогою виборола право на участь в обласних фінальних змаганнях. Друге місце здобула команда Черкаської спеціалізованої школи № 20 та третє місце посіла команда Черкаської загальноосвітньої школи №21 ім. Ю.Г. Іллєнка.
«Перше місце на змаганнях впевнено виборола команда нашої школи. Тепер «наші лелеченята» представлятимуть м. Черкаси у обласному етапі гри. Готували команду до участі у змаганнях Лісова Ірина Олексіївна та Цимбалюк Людмила Борисівна. Автор віршів для презентації команди – Гнєзділова Марія Володимирівна. Команду і наставників вітаємо з перемогою й зичимо впевненості та успіхів у наступному етапі змагань!», – відзначає директор Черкаської спеціалізованої школи №28 Тетяна Скорик.
Варто відзначити, що вихованці школи №28 минулого року представляла Черкащину на всеукаїнському етапі змагань «Олімпійське лелеченя».