У Федерації стрільби з лука Черкащини – новий очільник

Президентом Федерації стрільби з лука Черкаської області обрано Ігоря Волошина. Таке рішення одностайно ухвалили члени цієї громадської організації під час загальних зборів.
Нагадаємо, Ігор Волошин кілька років працював директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, тоді опікувався напрямом розвитку спорту міста, зокрема, значну увагу приділяв і стрільбі з лука. Відтоді цікавився цим видом спорту, нині ж очолив регіональну федерацію.
«Коли керував департаментом, опікувався розвитком спортивної інфраструктури всього міста, саме тоді було облаштовано майданчики для стрільби з лука на вулиці Ярославській, де вже проведено низку змагань всеукраїнського рівня. Також мені добре відомі проблеми цього виду спорту, тож зосереджуся на їх розв’язанні. Вдячний за довіру команді лучників Черкащини та за значну роботу попередньому керівнику – Павлу Сабо-Поліщуку», – розповідає Ігор.
У планах нового очільника – поширення стрільби з лука як виду спорту в усіх районах Черкаської області, залучення до нього більшої кількості дітей та молоді, організація проведення змагань всеукраїнського рівня та сприяння покращенню умов для діяльності тренерського складу.
«Уже цьогоріч після тривалої перерви Черкаси прийматимуть чемпіонат України зі стрільби з лука, докладаємо до цього максимум зусиль. Адже ковідні обмеження, війна вплинули на те, що повноцінні змагання не проводилися, зараз будемо їз відроджувати», – наголошує Ігор Волошин.
Нині стрільба з лука на Черкащині розвивається лише в Черкасах, Золотоноші та Христинівці. Водночас за часи незалежності обласний центр прийняв 47 всеукраїнських чемпіонатів з цього виду спорту.