У Черкасах вдруге пробігли-пропливли понад 10 кілометрів на гонці SwimRun Sprint

Черкаси вже вдруге за останній місяць влаштували індивідуальну гонку SwimRun Sprint 10000/1500. Участь у такому старті взяли всі охочі, хто має відповідну підготовку. Учасники долали 9 етапів, з яких 5 дистанцій з бігу та 4 дистанції з плавання. Загалом пробігли-пропливли понад 10 кілометрів. Партнером змагань виступило відділення НОК України в Черкаській області.
Учасники стартували з центру парку «Сосновий бір», бігли до пляжу «Бочка», перепливали на острів, бігли островом частково водою, знову пливли до Пушкінського пляжу, бігли Долиною Троянд до водної станції, пливли на острів, бігли ним, далі перепливали до пляжу «Бочка» і врешті бігли підйомом до парку.
Ці старти непрості та з низкою перепон, зміною видів діяльності. В результаті насиченої гонки перемогу виборов Олексій Лебедь, він здолав дистанцію за 1 годину 13 хвилин 2 секунди. Друге місце здобув Олег Літвінов із результатом 1 година 14 хвилин 14 секунд. Третім фінішував Володимир Кондибей, його час 1 година 16 хвилин 9 секунд. До речі, Володимир брав участь у попередній гонці, тоді він посів другу сходинку, проте зараз покращив свій час на 6 хвилин.
Переможця та призерів відзначили медалями та сувенірними подарунками від відділення НОК України в Черкаській області.
SwimRun Sprint 10000/1500 – це мультиспортивна гонка, в якій учасники послідовно долають етапи плавання у відкритій воді і етапи трейлового бігу, які неодноразово чергуються між собою. Особливістю змагань є відсутність транзитних зон; учасники повинні мати при собі все необхідне спорядження від початку і до кінця дистанції.