У Черкасах по-спортивному відзначили День громадського здоров’я

У Черкасах вперше відбулося відзначення Дня громадського здоров’я. Приурочили його до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. Масштабне святкування організували 7 квітня в Долині троянд. Близько 4 тисяч черкащан долучилися до відзначення та участі.

Програма заходу була насиченою та різноманітною. Метою такого здорового і спортивного дня стали пропаганда здоровго способу життя та прагнення організаторів привернути увагу більшої кількості населення до занять фізичною культурою. Численні інформаційні матеріали, виступи та коментарі фахівців, профільні інформаційні станції-локації дали можливість учасникам свята дізнатися більше корисної інформації з питань здоров’я, отримати нові знання, що може стати поштовхом до ведення здорового та активного життя.

Серед організаторів Дня громадського здоров’я: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Черкаської обласної ради, Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаський міський будинок культури імені Івана Кулика, КП «Дирекція парків», КП «Черкасиводоканал».

Розпочався захід урочистим внесення прапорів за участю спортсменів спортивних шкіл міста та області. Далі на учасників свята очікували: концертні виступи талановитої молоді, творчих колективів, показові виступи спортсменів, майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, спортивно-ігрові програми, командний квест «Здоров’я».

Участь у пізнавальній квест-програмі «Здоров’я» взяли команди учнів 7-10 класів восьми загальноосвітніх шкіл міста Черкаси, позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр», спортсмени гуртка національного спортивного хортингу «Стимул» ЦДЮТ та двох Черкаських комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл – морське багатоборство та триатлон. У квесті було задіяно 11 профільних інформаційних станцій-локацій:

 1. «Захист від інфекцій» від Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом»;
 2. «Профілактика здоров’я» – відділу імунопрофілактики Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом»;
 3. «Дізнайся про своє здоров’я більше». «Подбай про сво єздоров’я» –Черкаська благодійна організація ЛЖВС «Від серця до серця»;
 4. «Спортивний спосіб життя» – Відділення ЛФК та спортивної медицини Черкаської обласної лікарні;
 5. «Психологія здоров’я» – Черкаська громадська організація «Точка опори»;
 6. «Спортивне здоров’я» – Черкаська обласна федерація окінавськгогодзю-рю карате-до і рюкюкобудо Джундокан;
 7. «Продукція для здоров’я» – «Медхаус»;
 8. «Йога для всіх» – Міжнародна громадська організація «Йога в повсякденному житті»;
 9. «Молодь та здоров’я» – Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр;
 10. «Світоч» – Універсальна книгарня ТОВ «Фірма «Світоч»;
 11. «Вода – це здорове життя» – КП «Черкасиводоканал».
   
  За інформацією Прес-служба УОЗ ОДА