У Черкасах на березі Дніпра понад 70 юних спортсменів змагалися з акватлону та загальної фізичної підготовки з нагоди Олімпійського дня

Відкриті обласні змагання з акватлону (плавання, крос) та загальної фізичної підготовки серед юнаків і дівчат на призи відділення НОК України в Черкаській області відбулися на березі Дніпра на території водної станції Черкаського ОО ТСОУ в Черкасах. Їх приурочили Олімпійському дню. За підсумками формували збірні команди для участі у всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат. Організатор заходу – Олімпійський комітет Черкащини.

Тривали старти упродовж кількох днів. Участь у них взяли понад 70 вихованців відділень морського багатоборства, триатлону, греблі на байдарках і каное та інших дитячих спортивних шкіл, спортивних клубів та інших спортивних організацій. Переможців визначали серед таких вікових категорій: 2012 р. н. і молодші, 2009–2011 р. н., 2008 р. н. і старші.

У програмі змагань з акватлону: плавання на 50 метрів, біг на 200 метрів, стрибок у довжину з місця, згинання та розгинання тулуба за одну хвилину.
У програмі змагань із загальної фізичної підготовки: долання дистанції на 400 метрів з бігу, застрибування на сходи на двох ногах за 30 секунд.

Переможців та призерів відділення НОК України в Черкаській області нагородило сувенірною продукцією НОК України, а всі учасники змагань одержали сертифікати учасників Олімпійського дня 2023 року.

«Такі змагання допомагають залучити до занять спортом та до здорового способу життя більше дітей та молоді, адже різноманітні вправи на свіжому повітрі на березі Дніпра зацікавлюють та надихають. Тож таким чином сприяємо подальшому розвитку морського багатоборства та триатлону на Черкащині», – зазначає відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста.