Студенти Черкащини дізнавалися про основи бізнесу та кар’єри під час зустрічі #OlympicLab

Черговий захід влаштували на Черкащині в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab. Цей проєкт ініційований НОК України у співпраці з Coca-Cola Foundation. Цього разу відділення НОК України в Черкаській області організувало зустріч за напрямком «Основи бізнесу та кар’єри». Його мета: ознайомити дітей та молодь зі шляхами побудови майбутньої кар’єри, основами знань, корисних у повсякденному житті.
Учасниками такого спілкування стали студенти Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького. Лекцію ж на тему бізнесу провів директор ТОВ «Полікор» Ігор Корсун.
Він розповів про власний шлях із побудови бізнесу, про успіхи та невдачі, які зустрічалися на шляху, про особистісний розвиток. Ігор Корсун поділився зі студентами навичками ведення переговорів та азами фінансової грамотності при запровадженні власної справи. Студенти мали можливість поставити запитання, а лектор на них відповідав, роз’яснював та давав поради.
Таке спілкування є корисним для молоді, налаштовує їх на вибір подальшого професійного шляху.
За активність під час зустрічі відділення НОК України в Черкаській області відзначило учасників олімпійськими сувенірами.