Спортивна спільнота та керівництво області обговорили проблеми й перспективи розвитку спортивної галузі Черкащини

На Черкащині обговорили стан справ в галузі фізичної культури і спорту та окреслили перспективи розвитку спортивної сфери на 2020 рік. Нараду із представниками обласних осередків фізкультурно-спортивних товариств, федерацій з видів спорту, обласного центру «Спорт для всіх», інваспорту провели голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний. Участь у зустрічі взяли й представники відділення НОК України в Черкаській області.
Учасники наради порушили низку проблемних питань, зокрема говорили про підготовку до Олімпійських ігор, які відбудуться вже зовсім скоро, про підвищення кількості стипендій для спортсменів, створення резервного фонду, із якого була б фінансувалися нагальні потреби спортсменів-переможців, поліпшення інфраструктури, збільшення кількості басейнів тощо. Також озвучили керівництву області пропозиції, які допоможуть спорту на Черкащині розвиватися.
«Серед пріоритетів для нас в галузі спорту – це залучення дітей. Тож працюємо над покращенням інфраструктури, турбуємося про оплату праці тренерів. Наші спільні зусилля маємо спрямовувати на залучення державних коштів, розробляти перспективні проекти, залучати інвесторів та спонсорів серед представників бізнесу», – відзначив Роман Бондар.
Голова Черкаської ОДА разом із головою обласної ради відзначили спільними грамотами кращих спортсменів та тренерів Черкащини.
Голова відділення НОК в Черкаській області Андрій Більда передав керівнику ОДА Роману Боднару та голові облради Анатолію Підгорному подарунки від Президента НОК України Серія Бубки: олімпійську літературу та олімпійські сувеніри.

Фото: Черкаська обласна державна адміністрація