Школярі села Шевченкове дізнавалися про фехтування під час Олімпійського уроку

Олімпійський урок у межах Європейського тижня спорту #BeActive завітав на батьківщину генія українського народу Тараса Шевченка – у село Шевченкове Звенигородського району, де письменник провів дитячі роки. Учасниками олімпійського заходу стали учні опорного навчального закладу «Шевченківський ліцей». Понад 40 школярів пізнавали особливості фехтування як виду спорту.

Гостею заходу стала майстер спорту України, неодноразова переможниця обласних та всеукраїнських змагань із фехтування Дар’я Науменко. Вона познайомила дітей із правилами, за якими змагаються фехтувальники, розповіла, як проходить тренувальний процес та які навички виховує заняття спортом, тощо.

Учасники уроку також переглянули тематичний відеофільм про фехтування. Також учні мали змогу ставити спортсменці різноманітні запитання, дізнаватися ще більше про її вид спорту. Також діти могли примірити та випробувати екіпірування фехтувальниці. А ще – відповідали на запитання олімпійської вікторини, яку школярам запропонували представники відділення НОК України в Черкаській області.

За активність учасників відзначили олімпійськими подарунками, а навчальному закладу вручили комплект м’ячів.