Сергій Бубка зустрівся з олімпійським активом Черкащини

Підсумком візиту Президента НОК України Сергія Бубки стало відвідування легкоатлетичного манежу в Черкасах, де відбулася зустріч з олімпійським активом Черкащини. Спортсмени, тренери, керівники та представники спортивних закладів та шкіл мали можливість поспілкуватися з Сергієм Назаровичем та висловити свою позицію.
Долучився до зустрічі міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
«Для нас честь зустрічати таких почесних гостей в Черкасах сьогодні. Ця зустріч для спортивної спільноти нашого міста – це знакова подія. Адже я переконаний, що саме спорт робить нашу країну єдиною. Ми ж прагнемо зробити Черкаси спортивною столицею України. І робимо чимало для реалізації такої мети. Міська і обласна влада вкладають кошти в розвиток спортивної інфраструктури, проводимо змагання всеукраїнського рівня, підтримуємо спортсменів тощо. Варто також відзначити, що під керівництвом Андрія Більди робота відділення НОК в регіоні в надійних руках. Упевнений, спільно нам вдасться досягти своїх планів», – відзначив міський голова.
Президент НОК України підтримав таке бажання черкащан зробити місто спортивною столицею.
«Чудово, що є бажання стати спорт столицею. І у вас є всі умови для цього. Також помітно, що ви рухаєтеся вперед в цьому напрямку. Треба набирати ще обороти. Виховувати саме тут чемпіонів і робити все можливе, аби вони й залишалися в місті. З боку керівництва міста й області є порозуміння, як повинен розвиватися спорт, що для цього потрібно. Робота відділення НОК в області також помітна, дякуємо за роботу працівникам та керівнику. Тож все у вас вдасться. Бажаю, щоб було все більше представників на Олімпійських іграх та більше перемог від Черкащини», – наголосив Сергій Бубка.
Як зазначив голова відділення НОК України в Черкаській області Andriy Bilda, візит Сергія Бубки на Черкащину є знаковою подією, адже Черкащина вперше приймає Президента НОК.
«Той заряд енергії, натхнення, яке отримали від спілкування із Сергієм Назаровичем сьогодні спортсмени, тренери, керівники, студенти, ні з чим не порівняти. Це обов’язково втілиться у високі спортивні результати. Він надихає своїми словами, своєю присутністю, своїм прикладом. Він є лідером для нас. Дякуємо за візит, спілкування, поради та позитивні відчуття», – говорить Андрій Більда.
Під час зустрічі Сергій Бубка відзначив подяками та цінними подарунками спортивних функціонерів Черкащини, а саме: Максима Зеленського, Олену Кравченко, Юрія Мрачковського, Леоніда Сіденка, Наталію Стороженко, Сергія Воронова, Юрія Ботнара, Юрія Гончарова, Максима Моргунова, Лідію Ленську, Анатолія Бондаренка, Андрія Більду, Івана Урсту, Андрія Мігукіна.