Руськополянські школярі стали учасниками олімпійського уроку з Артемом Маньком

Олімпійські уроки «Спорт – це круто» тривають в різних куточках Черкащини. Цього тижня олімпійський осередок завітав у гості до Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, аби познайомити учнів із призером цьогорічної Паралімпіади.

Артем Манько – майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу з фехтування на шаблях, срібний призер Паралімпійських ігор у Токіо, з яких він днями повернувся, – провів олімпійський урок.

Школярі мали змогу поспілкуватися зі спортсменом, дізнатися про його вид спорту більше, чому він обрав саме фехтування, який його професійний шлях від перших тренувань до медалі Паралімпіади, як допомагає спорт у житті та які його плани на майбутнє. Крім того, учні із цікавістю тримали в руках та розглядали паралімпійську медаль, випробовували фехтувальний інвентар, а ще – ставили безліч запитань про спорт, тренування, Паралімпійські ігри та загалом про життя Артема.

Представники відділення НОК України в Черкаській області відзначили найактивніших учасників бесіди олімпійськими сувенірами, а навчальному закладу подарували набір м’ячів для більш якісного проведення уроків та шкільного дозвілля.