Президент НОК вручив відзнаки колективу та представникам інституту пожежної безпеки

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля приймав почесних гостей. Завітав до навчального закладу Президент НОК України Сергій Бубка. В інституті відбулася низка заходів: покладання квітів до Монументу Героям-Чорнобильцям, показові виступи курсантів з виконання пожежно-рятувальних вправ на полосі психологічної підготовки, відкриття оновленого футбольного поля інституту.
В закладі в цей день також підвели підсумки роботи за рік, зокрема провели церемонію “Спортивна гордість інституту”. Сергій Бубка відзначив весь колектив інституту за внесок у розвиток і пропаганду спорту та олімпійського руху в Україні, підтримку олімпійських видів спорту. Також закладу вручили подарунок – комплект олімпійської літератури та прапор Олімпійського комітету. Президент НОК також відзначив спортсменів і викладачів інституту. Зокрема в.о. начальника Олександра Тищенка, старшого викладача Олександра Іваненка, доцента Дарію Шаріпову, заступника завідувача кафедри Валентина Бузька. На сцені вишу Сергій Бубка вручив нагороду єдиному Олімпійському чемпіону Черкащини Андрію Івановичу Хімічу.
Потім гості навчального закладу відвідали Олімпійський урок за участю відомих олімпійців області, де ознайомилися зі спортивними досягненнями вихованців інституту та стали глядачами показових виступів спортсменів різних секцій.