Президент нагородив Андрія Більду медаллю «За працю і звитягу»

З нагоди 30-річчя створення Національного олімпійського комітету України Президент України відзначив державними нагородами членів та фахівців НОКУ. Володимир Зеленський видав 11 вересня 2021 року відповідний указ №468/2021.

Голову відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більду нагороджено медаллю «За працю і звитягу» – за значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху в Україні та багаторічну плідну професійну діяльність.

Андрій Більда вже понад 20 років допомагає відроджувати спорт на Черкащині й надає підтримку талановитим спортсменам. Він неодноразовий лауреат та переможець премії «Меценат року» за постійну підтримку спортсменів, придбання екіпіровки та інвентарю, надання фінансової допомоги для участі в міжнародних змаганнях. 2017 року його відзначили в номінації «За відданість справі». Нагороди вручали під час урочистих церемоній «Спортивне сузір’я».
2015 року Андрій Більда обраний новим головою відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області. Через чотири роки успішного управління обласним осередком голови спортивних федерацій знову довірили йому очолити олімпійський осередок.
Відділення НОК України в Черкаській області під керівництвом Андрія Більди демонструє високі показники діяльності на всеукраїнському рівні та тримає гідні позиції в рейтингу серед обласних відділень. За підсумками 2019 року відділення стало третім серед обласних підрозділів, минулого року вибороло перше місце рейтингу. У відділенні результативно втілюють проєкти НОК України та запроваджують власні ініціативи, аби залучати до олімпійського руху та надихати спортом якнайбільше черкащан.