Представники олімпійського осередку взяли участь у міжнародному симпозіумі до 150-ї річниці від дня народження І. Піддубного

Черкащина приймала Третій сателітний симпозіум наукової комісії Об’єднаного Світу Боротьби «Виклики та перспективи в боротьбі». Захід присвячено 150-річчю від народження легендарного борця, чемпіона чемпіонів Івана Піддубного. До роботи симпозіуму долучилися науковці не лише з України, а й із Греції, Іспанії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Хорватії.
У перший день захід відбувався у форматі доповідей і виступів на тему розвитку фізичного виховання і спорту, підготовки спортсменів і чемпіонів з боротьби.
Наступного дня учасники симпозіуму відвідали село Красенівка на Чорнобаївщині, де відбулася екскурсія до музею І. Піддубного та тематичний круглий стіл. До цих заходів долучилися відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста та спеціаліст відділення Андрій Мігукін. Також участь у заходах узяв Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч. Вони разом із науковцями та спортивними функціонерами обговорили тему розвитку спорту у форматі круглого столу та більш детально познайомилися зі спортивним життям та досягненнями Івана Піддубного під час візиту та музею.