Представники олімпійського осередку Черкащини стали учасниками всеукраїнського семінару НОК та поділилися досвідом

На Прикарпатті відбувся всеукраїнський семінар НОК України із суб’єктами олімпійського руху. Участь у ньому взяли президент НОК України Вадим Гутцайт, представники виконавчої дирекції НОК України, керівники та представники регіональних відділень організації з усіх куточків України та представники національних федерацій із різних видів спорту. Долучилися до заходу й представники Черкащини.

Вадим Гутцайт під час виступу привітав переобраних та новообраних керівників обласних відділень організації з призначеннями й акцентував на важливості співпраці осередків із керівниками місцевих органів влади задля популяризації та розвитку спорту в Україні.
«Зараз країна переживає складний час, але нас об’єднує спільна мета – показати світу, що Україна була, є і буде! Нам треба показувати світу, що ми також і спортивна олімпійська родина. Для того, щоб ми розвивались, нам потрібно разом працювати із місцевою владою, місцевим управлінням спорту, а також зі всіма тими, хто може нам допомагати розвивати олімпійський рух в Україні», – наголосив лідер олімпійського руху в Україні.

У межах семінару учасники обговорили низку тем: основні завдання в діяльності НОК України та регіональних відділень в умовах воєнного стану й післявоєнного відновлення країни, створення стратегії розвитку олімпійського руху в Україні на період 2023-2026 рр., підготовку та участь збірної команди України у ІІІ Європейських іграх у м. Кракові (Польща), XVII літньому ЄЮОФ у м. Марібор (Словенія) та ІІ Всесвітніх пляжних іграх на о.Балі (Індонезія).

Також олімпійський осередок Черкащини поділився з колегами досвідом реалізації міжнародного олімпійського проєкту #OlympicLab за участі олімпійців та школярів з України, Литви, Польщі й Грузії. Відповідальний секретар відділення Іван Урста презентував, як упродовж уже трьох років тривають такі зустрічі, які теми вдалося порушити та хто долучався до них.