Понад тисяча студентів, викладачів та спортсменів стали учасниками масштабної руханки в межах Олімпійського уроку

Цьогоріч Олімпійський урок в межах Європейського тижня спорту #BeActive в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького відбувся на березі Дніпра – на кросфіт майданчику Казбетського пляжу в Черкасах.
Масштабний Олімпійський урок об’єднав понад тисячу студентів-першокурсників, викладачів та керівництво вишу. Учасниками заходу також стали провідні спортсмени Черкащини, спортсмени-паралімпійці та переможці Ігор нескорених.
Зокрема, серед учасників – перший заступник голови відділення НОК України в Черкаській області, дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор Антон Скачков, заступник голови відділення НОК України в Черкаській області, голова відділення Олімпійської академії в Черкаській області Анатолій Стеценко, легкоатлет-паралімпієць, бронзовий призер XV Літніх Паралімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро, чемпіон Європи, чемпіон та рекордсмен світу Роман Данилюк, чемпіон та призер Ігор нескорених-2023 Вадим Мазніченко, чемпіон Ігор нескорених-2022 зі штовхання ядра Сергій Прядка та інші.
Тож після урочистих привітань усі учасники активно та натхненно долучилися до спільної руханки.