Показові виступи та залучення охочих: на Черкащині Олімпійський урок стартував на воді

Старт цьогорічному Олімпійському уроку на Черкащині видовищно дали на воді – на березі Дніпра. Такий захід з нагоди Дня фізичної культури та спорту влаштували на черкаському міському пляжі «Казбетський». Під час Олімпійського уроку з водних видів спорту учасники мали змогу ознайомитися з різноманіттям човнів для занять спортом та їхніми можливостями.

До організації заходу разом із відділенням НОК України в Черкаській області долучилися Федерація з веслування на байдарках і каное в Черкаській області, Федерація з академічного веслування в Черкаській області. Активну участь у проведенні уроку взяли вихованці ДЮСШ з веслування Черкаської міської ради. Долучився до заходу й заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту Михайло Гуленко, майстер спорту України Павло Кучер, а також тренери спортивної школи.

У програмі уроку зафіксовано: веслування на каное та байдарках, на човнах для академічного веслування та веслування на човнах «Дракон». Спортсмени демонстрували показові виступи на воді, знайомили всіх з човнами, запрошували охочих випробувати свої сили у водних видах спорту, давали змогу покататися на човні «Дракон». Загалом заїзди виконували понад 30 спортсменів, а участь в уроку взяли більш як сто учасників.

«Загальна мета Олімпійський уроків – розповісти дітям регіону про можливості для занять спортом. Цьогоріч під час стартового заходу акцентували саме на водних видах спорту, адже місто Черкаси розташоване на березі Дніпра, є умови для занять на воді та безліч варіантів секцій і напрямів із веслування. Тож продовжуємо проводити уроки та популяризувати види спорту, аби діти могли подивитися, спробувати, дізнатися більше про кожен із них та обрати якийсь собі до душі», – зазначає відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста.