«Передай вогонь ПЕРЕМОГИ!»: на Черкащині спортивні школи передаватимуть олімпійський факел із нагоди Олімпійського дня

В Україні в межах Олімпійського дня стартували масштабні заходи, які охоплять усі регіони. Черкащина також бере активну участь у цій всеукраїнській події. Відділення НОК України в Черкаській області організовує руханки, зустрічі, флешмоби та багато іншого. Усе це, аби об’єднати дітей, молодь, дорослих спільними цілями та залучити до реалізації олімпійських цінностей.

Масштабний захід Олімпійського дня під гаслом «Передай вогонь ПЕРЕМОГИ!» відбувся на базі КДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради. До організації проведення зустрічі також долучився член виконкому відділення, перший заступник голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин.

Вихованці спортивної школи стали учасниками запальної руханки та змагань зі спортивної гімнастики. Юні спортсменки підготували та виконали активну руханку, під час якої продемонстрували не лише свої спортивні здібності, але й дух олімпійської ідеї, дружби та солідарності. За олімпійську наполегливість та бажання розвиватися олімпійський осередок Черкащини відзначив подарунками.

Тож цього разу представники КДЮСШ «Спартак» передали естафету та факел Перемоги наступній спортивній школі – КДЮСШ «Вулкан», яка проведе черговий захід Олімпійського дня.

Крім того, під час заходу відбулося підняття Олімпійського прапора на честь Олімпійських ігор-2024, які незабаром стартуватимуть у Парижі.